X
Херсонська ФермаДодаток для Android™
Встановити
X
Херсонська ФермаДодаток для iOS™
Встановити

Доставка замовлень с 10:00 до 20:00

066 9020002

Доставка за 60 хвилин

Про мармурове м'ясо

icons
icons
icons

Ви вже куштували наші стейки з мармурової яловичини? Якщо ще ні, то ви ніколи не їли справжнього м'яса. Ми раніше розповідали про тонкощі вирощування бичків для цього делікатесу. Уявляєте, на деяких фермах таким елітним бичкам навіть роблять масаж під класичну музику для заспокоєння нервів. Таке м'ясо нереально смачне й, що важливо, дуже корисне - воно містить:

  • вітамін В12, що підвищує стійкість до стресів;
  • залізо, яке підвищує гемоглобін;
  • жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, необхідні для серцево-судинної системи;
  • фосфор, йод, магній і кальцій, які зміцнюють опорно-руховий апарат.

Вчені вважають, що мармурова яловичина допомагає перемогти рак! - це дивовижне м'ясо володіє антиканцерогенними властивостями та сприяє виведенню з організму речовин, що провокують онкозахворювання.

З історії: Микита Хрущов під час ділової поїздки в США вперше спробував мармуровий стейк, який відрізнявся неймовірною ніжністю й насиченим смаком. По приїзду додому Хрущов попросив особистого кухаря приготувати таке ж м'ясо, але ... на жаль. Довелося генеральному секретарю закуповувати бичків особливих порід у Європі та утримувати їх на спеціальній фермі, яку було створена за його наказом. Як то кажуть, це вам не тапком по столу стукати й не ракети в космос запускати, тваринництво - справа тонка … Тож не упустіть можливість поласувати стейком як у самого генсека)